Slovenská softvérová spoločnosť, ktorá sa od roku 2004 zaoberá vývojom navigačných aplikácií pre používateľov na celom svete, ako aj komplexných softvérových riešení pre B2B zákazníkov. Najznámejší produkt, mobilnú aplikáciu Sygic GPS Navigation, si už stiahlo viac ako 200 miliónov používateľov. Spoločnosť, so sídlom v Bratislave a pobočkami v Brne a Toronte, zamestnáva spolu 180 profesionálov, z veľkej časti technického IT zamerania (programátorov), ale aj odborníkov na produktový manažment, dizajn, medzinárodný obchod a marketing.

Uveďte predpoklady na Vašich potenciálnych zamestnancov.

Sygic hľadá technologických nadšencov s ambíciou tvoriť produkty pre milióny používateľov na svete, s vášňou pre svoju prácu, tímovým duchom a túžbou neustále sa posúvať mimo svoju obvyklú komfortnú zónu. Zaujímajú nás ľudia s prehľadom vo svete mobilných aplikácií, ako Android a iOS developeri, testeri a dizajnéri mobilných aplikácií, ale aj obchodníci so skúsenosťami s predajom softvéru v medzinárodnom prostredí.

Absolventi ktorých študijných odborov sú pre Vašu spoločnosť zaujímaví?

V rámci FRI sú pre nás zaujímavé všetky odbory.

Máte momentálne voľné pracovné pozície, ktoré by boli vhodné pre absolventov FRI?

Áno, máme. Viac informácií o ponuke pracovných pozíciách je možné sledovať tu.

Plánujete mať v budúcnosti voľné pracovné pozície, ktoré by boli vhodné pre absolventov FRI?

Áno, plánujeme. Viac informácií o ponuke pracovných pozíciách je možné sledovať tu.

Ďakujeme za rozhovor a dúfame, že bude prínosom a inšpiráciou pre ďalšie generácie študentov pre podporu vzdelávania, vedy, výskumu a našej budúcnosti. ?