IT trhovisko 2017

Home/Udalosť/IT trhovisko 2017

IT trhovisko 2017

Dňa 24.10. sa na Fakulte riadenia a informatiky uskutočnilo podujatie, ktoré sa každoročne teší početnej úćasti IT firiem aj študentov – IT trhovisko 2017. Každoročne ponúka študentom FRI jedinečnú možnosť porozprávať sa s odborníkmi z praxe, nájsť si zamestnanie v oblasti IT a naštartovať tak svoju kariéru.

FRI navštívili zástupcovia 12 Slovenských aj svetových firiem pôsobiacich v oblasti IT. Študenti tak mali možnosť konfrontovať svoje kariérne očakávania s praktickými skúsenosťami a požiadavkami zástupcov firiem. Študenti, ktorí majú záujem začať svoju IT kariéru čo najskôr mali možnosti odovzdať svoj životopis a priamo sa tak uchádzať o voľné pozície v perspektívnych firmách.

Fakultu v rámci udalosti IT trhovisko 2017 navštívili zástupcovia spoločností Danfoss, Detecom consulting, Descartes, QUADROtech, Scheidt & Bachmann, Siemens, Accenture, GlobalLogic, TransData,Azet a Globesy. Zástupcovia všetkých dvanástich firiem prejavili veľký záujem o absolventov aj študentov Fakulty riadenia a informatiky. Už tradične ide najmä o kvalitnú teoretickú prípravu a fliexibilitu v rámci IT prostredia potenciálnych zamestnancov.

Vzhľadom na široké pole pôsobnosti firiem sú ponuky lákavé, zaujímavé a atraktívne. O voľné pracovné pozície sa mohli uchádzať študenti a absolventi všetkých troch oborov fakulty. Firmy hľadali budúcich zamestnancov na rôzne pozície – napríklad softver developer, konzultant alebo tester.

Pre spríjemnenie podujatia IT trhovisko 2017 sa fakulta rozhodla zorganizovať udalosť Nealko day. V rámci tohto zaujímavého dňa boli zadarmo študentom podávané nápoje ako čaj, káva alebo čapovaná kofola.

By |29 október, 2017|
ALUMNI FRI Your text that should be in different languages
Prihláste sa na odber aktuálnych noviniek z Fakulty riadenia a informatiky!